VENOM Legions: Deepest Hell
The Unofficial Classic VENOM Fanclub
Number | Member Name | Country | View | Shirt 1 | Shirt 2 | Patch 2014 | Shirt 3 | Patch 2015 | Shirt 4 |
John Parry | Switzerland | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
Thomas Herou | Sweden | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | |||
Daniela Parry | Switzerland | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
Lorraine Parry | Switzerland | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
Leffe Kroger | Sweden | ✓ | ✓ | ||||||
Ville Komonen | Finland | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||||
Alex Plattner | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | |||
Elias Martin | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Sarah Schultheiß | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Hubi Plattner | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Andy Parry | Ireland | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | |||
Collette Parry | Ireland | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||||
OZ | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
Kostas Antonatos | Greece | ✓ | ✓ | ||||||
Kieran O'Toole | Ireland | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
Martin Björklund | Sweden | ✓ | ✓ | ||||||
Jonas Svennson | Sweden | ||||||||
Costa Stoios | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Jason Hainey | USA | ✓ | |||||||
M C De Ath | England | ✓ | ✓ | ||||||
Eric Dolenshak | USA | ✓ | |||||||
Dirk Anckaer | Belgium | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Alexander Wieser | Austria | ✓ | ✓ | ||||||
Odiug Remärk | Germany | ✓ | |||||||
Tom Collings | England | ✓ | |||||||
Antton Liv | Greece | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Hardman Neto | Brazil | ✓ | |||||||
Alessandro Rolli | Italy | ✓ | |||||||
Heikki Heino | Finland | ✓ | |||||||
Graf von Störtebeck | Germany | ✓ | |||||||
Marc Canipel | Belgium | ✓ | ✓ | ||||||
René Chavin | France | ✓ | |||||||
Gus Leal | Brazil | ✓ | |||||||
Verónica Quintanilla | El Salvador | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Patrik Fröberg | Sweden | ✓ | |||||||
Matte Åhrman | Sweden | ✓ | ✓ | ||||||
Joachim Bvl Waterschoot | Belgium | ✓ | ✓ | ||||||
Dawid Hupka | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Anthony Lancaster | England | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Daniel Grau | Germany | ✓ | |||||||
Ste Shone | England | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Marianne Stjärnsäter | Sweden | ✓ | |||||||
Doug Hubbard | USA | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Kristian Grenier | Canada | ✓ | ✓ | ||||||
Eduardo Alecci | Canada | ✓ | |||||||
Gabriel Redon | France | ||||||||
Lance Ryder | USA | ||||||||
Rusty Schuldt | USA | ✓ | ✓ | ||||||
Megan Löwe | Germany | ✓ | |||||||
Stephan Weßling | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Didrik Lundberg | Sweden | ✓ | |||||||
Nima Azari | Iran | ✓ | ✓ | ||||||
Robin Maurer | Germany | ✓ | |||||||
Luca Bosia | Italy | X | |||||||
Anthony Padula | Austrailia | ✓ | ✓ | ||||||
Rocky Padula | Austrailia | ✓ | ✓ | ||||||
Emil Stjärnsäter | Sweden | ✓ | |||||||
Stephen M. Howes | England | ✓ | |||||||
Julian Hollowell | USA | ✓ | |||||||
Oeb MadSkull | Holland | ✓ | |||||||
Peter Kürten | USA | ✓ | |||||||
Giancesare Pastorelli | Italy | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||||
Angelo Fumi | Italy | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||||
Giuseppe Bobbi | Italy | ✓ | ✓ | ||||||
Robert Colby | USA | ✓ | |||||||
666 | Black Metal God | England | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | |
666 | Black Metal God | England | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | |
666F | Mrs Black Metal God | England | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | |||
333 | Black Metal God | England | ✓ | ||||||
777 | Black Metal God | England | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||
666 | Black Metal God | USA | ✓ | ||||||
6six6 | M:pire God | England | ✓ | ||||||
Six6Six | Knarrenheinz | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | |
Oskar Dunkle Traume | Spain | ✓ | |||||||
Judah The Beast | Italy | ✓ | |||||||
Mantelmann | Germany | ||||||||
Steve Watson | England | ✓ | ✓ | ||||||
Daniel Zuflucht | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Jose Luis Cano | Mexico | ||||||||
Caleb Smith | New Zealand | ||||||||
Michael Schweitzer | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Kevin Gohl | Germany | ✓ | |||||||
Joy Sigma | Switzerland | ✓ | |||||||
Dennis DeBiase | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Jan Gausser | Germany | ✓ | |||||||
Santiago Rodríguez Corrêa | Brazil | ✓ | |||||||
Manuel Rodríguez Corrêa | Brazil | ✓ | |||||||
Grim Scarecrow | Switzerland | ✓ | |||||||
Francisco Silva | Portugal | ||||||||
Tony Spiess | Canada | ✓ | |||||||
Vincent Harnen | USA | ✓ | |||||||
Craig Storey | England | ||||||||
Simon Wizén | Sweden | ||||||||
Ustumallagam | Denmark | ✓ | ✓ | ||||||
Anders Karlsson | Sweden | ||||||||
Mihir Gaikwad | India | ||||||||
Timo Weber | Germany | ||||||||
Tomoyasu Handa | Japan | ✓ | ✓ | ||||||
Kieran O'Hagan | Scotland | ||||||||
Jean-Claude | France | ||||||||
Junko Sato | Japan | ✓ | |||||||
Dennis Thrashburner | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Robin Thiele | Germany | ||||||||
Aggressor | Norway | ✓ | |||||||
Joni Vähä | Finland | ||||||||
Marcus C. Sjöberg | Sweden | ||||||||
Julian Preiß | Germany | ||||||||
Lady Countess Bathory | USA | ✓ | ✓ | ||||||
Ahmad Syahrin | Malasia | ✓ | |||||||
Declan Schuldt | USA | ||||||||
Diögo Pereira | Portugal | ||||||||
Hollie andemaner Moore | England | ✓ | |||||||
Pat Clancy | Ireland | ✓ | |||||||
BPest Feto | Brazil | ✓ | |||||||
Michel Pierson | France | ✓ | ✓ | ||||||
Dean Chandler | USA | ||||||||
Reapers Carrion | Belgium | ||||||||
Sylvain Cousin | France | ||||||||
Yëddo Junior | Brazil | ||||||||
Geet Dave | England | ✓ | |||||||
Jason Wood | England | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Paul Andrianne | France | ||||||||
Winston Arntz | Holland | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Bart Vliegen | Holland | ||||||||
Rene de Bie | Holland | ||||||||
Christophe Corroyez | France | ||||||||
Reza Spoelstra | Holland | ✓ | |||||||
Lena Adamopoulou | Greece | ✓ | |||||||
David Gang | France | ✓ | |||||||
Chris Christodoulou | Greece | ||||||||
Bones | Brazil | ||||||||
Christopher Heinke | Germany | ✓ | |||||||
Mayhemic Schitzo | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Dean Clark Chandler Jr | USA | ||||||||
Sampo Annunen | Finland | ✓ | |||||||
Stefan Genözider | Germany | ✓ | |||||||
Morbid Mario | USA | ✓ | ✓ | ||||||
Hammer John | USA | ||||||||
Marcelo Luiz | Brazil | ||||||||
Andrei Silva | Brazil | ||||||||
Andy Gravespirit | USA | ||||||||
Wiktoria Wąsikowska | Poland | ||||||||
Stelios Pel | Greece | ||||||||
Justin Starr | USA | ✓ | |||||||
Bernd Spissmann | Austria | ||||||||
Carman DiCicco | USA | ||||||||
David Gappi | Austria | ✓ | |||||||
Thaisa De Oliveira | Brazil | ||||||||
Glen Schiebe | Canada | ✓ | ✓ | ||||||
Holger Thamm | Germany | ✓ | |||||||
Chris Pratl | USA | ||||||||
Stephanie D'Angelo | Brazil | ||||||||
Mouna Djinny | Austrailia | ✓ | ✓ | ||||||
Izak Gloom | England | ||||||||
Anne Rammelaere | Belgium | ✓ | |||||||
Antonio Lucio | Portugal | ||||||||
Adem Tepedelen | USA | ||||||||
Adriano Araujo | Brazil | ||||||||
Steeler | Germany | ||||||||
Marcelo Terakado | Brazil | ||||||||
Jendras Bednarski | Poland | ||||||||
Andreas Nägele | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Satansscythe | Germany | ||||||||
Alex Petrov | Russia | ||||||||
Kaneyasu Yoko | Japan | ||||||||
Hoar Frost | Iran | ||||||||
Ioanna Korenti | Greece | ✓ | |||||||
Geovana Parentoni | Brazil | ||||||||
Beasthammer EvilBlood | Brazil | ||||||||
Jaifer Corrêa Martins | Brazil | ||||||||
Flávio HellishKiller | Brazil | ||||||||
Per Inge Liset | Norway | ||||||||
Wan Syamsul | Malaysia | ✓ | |||||||
Annt | Brazil | ✓ | |||||||
Bartek Filipowicz | Poland | ✓ | ✓ | ||||||
Havard Ellefsen | Sweden | ✓ | |||||||
Mike Browning | USA | ||||||||
Scott Megson | New Zealand | ||||||||
Edoardo Evangelista | Italy | ✓ | |||||||
Henri Mürkel | Estonia | ||||||||
Gelydus | Brazil | ||||||||
Loukas Nighttrain | Greece | ✓ | |||||||
Liné Hammett | Norway | ✓ | |||||||
Chris Zubryd | USA | ||||||||
Alexandre Martins Pereira | Brazil | ||||||||
Michael Bulic | Sweden | ||||||||
Tobi van Heart | Germany | ||||||||
Kristine Wettre | Norway | ✓ | |||||||
Ralf W. García | Switzerland | ✓ | ✓ | ||||||
Phil Necrodoom | Switzerland | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Grave Desecrator | Germany | ✓ | |||||||
Tara Higgins | USA | ||||||||
Mandö Tovar | USA | ||||||||
Facundo Solano | Argentina | ||||||||
Steve Gagnon | Canada | ||||||||
Cleusa Ribeiro | Brazil | ||||||||
Christopher Karl | USA | ||||||||
Amarazaki Mezenga | Brazil | ||||||||
Jen Ilczyszyn | Canada | ||||||||
Ronnie Ripper | Sweden | ||||||||
Mario Flavoni | Italy | ||||||||
Mark Lane | Ireland | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
James Beattie | Northern Ireland | ✓ | |||||||
Widen Cuellar | Bolivia | ||||||||
Robert Nowiński | Poland | ||||||||
George Anagnos | Greece | ||||||||
Mark Lenster | Brazil | ||||||||
Bill Martusky | USA | ||||||||
Maniac | Switzerland | ||||||||
Jim Powell | USA | ✓ | |||||||
Robin James Lowe | England | ||||||||
Rob Raymakers | Holland | ✓ | ✓ | ||||||
Ramon Jubert | Switzerland | ✓ | ✓ | ||||||
Rhett Thorgrimm Davis | USA | ||||||||
Lilith Sixsix VI | USA | ||||||||
Snoopy | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
David John Elfman | Greece | ||||||||
Mark Alvey | England | ||||||||
Oriol Comerma | Spain | ||||||||
Jonathan Morgan | USA | ||||||||
John Angeli | USA | ||||||||
Seth Drunover | Columbia | ||||||||
Matías Gallardo | Argentina | ||||||||
Didi Weisskopf | Switzerland | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Manwe Sulimo | - | ||||||||
José Ozmosis | Switzerland | ✓ | |||||||
Luluzinha Borges | Brazil | ✓ | |||||||
Thodoris Klonis | Greece | ||||||||
Neeraj Nair | India | ||||||||
Roland Fassbender | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Sven Riedel | Germany | ||||||||
Jon Kruse | USA | ||||||||
Paulo Staver | Sweden | ||||||||
Alessio Medici | Italy | ||||||||
Hugo Koch | Holland | ||||||||
Caesar D. Ettore | USA | ✓ | |||||||
Marcos Flávio | Brazil | ||||||||
Steffen Schizo | Germany | ||||||||
O.o. Schiekron | - | ||||||||
Venoms Aekfans | Greece | ||||||||
Alex Von Deadlight | France | ||||||||
Marcel Maniak | Germany | ||||||||
Kevin Beaudoin | Canada | ||||||||
Lucas Araújo Alves | Brazil | ||||||||
Manolo Satanas Rojas | England | ||||||||
Raymond Vroomen | Holland | ||||||||
Thomas Diefenthal | Germany | ✓ | |||||||
Oscar Cabrera | USA | ||||||||
Matthew Davis | USA | ||||||||
Thaynara Livia | Brazil | ||||||||
Mirai Kawashima | Japan | ||||||||
Mario Buzzi | Italy | ||||||||
James Gilks | USA | ||||||||
Kevin Heier | Germany | ||||||||
Phil Enkulgod | France | ||||||||
Steve Brown | Germany | ||||||||
Geert Verhoustraete | Belgium | ||||||||
Rob Stilwell | USA | ||||||||
Daniel Johansson | Sweden | ||||||||
Grozzy | England | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Michael Demarino | USA | ||||||||
Christina Bishop | USA | ✓ | |||||||
Błażej Kuziara | Poland | ||||||||
Manuel Pallesche | Germany | ||||||||
Doug Palmer | USA | ||||||||
Ronny Skarra Muggerud | Norway | ||||||||
Michael Nüsser | Germany | ||||||||
Robson Rodrigues | Brazil | ||||||||
Robert Fraioli | USA | ||||||||
Gerhard Stempfl | Germany | ||||||||
Steve Hoggart | England | ||||||||
Max Metze | Germany | ||||||||
Dmitry Skotnikov | Ukraine | ||||||||
John O'Sullivan | England | ||||||||
Brian Mc Daid | Scotland | ||||||||
Mario Musto | Italy | ||||||||
Jonathan 'Sealey' Seale | England | ✓ | |||||||
Jonathan Everett | Canada | ||||||||
Jean Pierre Torres Reyes | Chile | ||||||||
Günter Graznov | Germany | ||||||||
Emy Beaudoin | Canada | ||||||||
Alexis Beaudoin | Canada | ||||||||
Richard Easten | England | ||||||||
Tmk Yoth | Poland | ||||||||
Manuel Torres | Columbia | ||||||||
Tyrant | Sweden | ✓ | |||||||
Hellbutcher | Sweden | ✓ | |||||||
Shaun Gascoyne | England | ✓ | |||||||
Przemyslaw Bukowski | Poland | ✓ | ✓ | ||||||
Albert Bell | Malta | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Patrick Goretzka | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Felix Röder | Germany | ✓ | |||||||
David Prosser | England | ||||||||
Ian Mousley | England | ✓ | |||||||
Gary Best | Canada | ||||||||
Jonny Wilford | England | ||||||||
David Wright | USA | ||||||||
Jens Häfner | Germany | ||||||||
Laurent Giovanoli | Switzerland | ✓ | |||||||
Daniel Löfquist | Sweden | ✓ | ✓ | ||||||
Joshua W. Barnes | USA | ||||||||
Charlie Whyte | Scotland | ✓ | |||||||
Marc Domanski | USA | ||||||||
Sykelig | Norway | ✓ | ✓ | ||||||
Mat Morbid | Malaysia | ||||||||
Ray C Sutliff | USA | ||||||||
Dakota Barrios | USA | ||||||||
Onno Voets | Holland | ||||||||
Jeanne E Thomas | USA | ||||||||
Venomous Fate | USA | ||||||||
Iliya Ivanov | Bulgaria | ||||||||
Christof Bertolosi | Switzerland | ✓ | ✓ | ||||||
Gretchen Fisher | USA | ✓ | |||||||
Robert Prochnow | USA | ✓ | |||||||
Thomas Backelin | Sweden | ||||||||
Adrian Wills | England | ✓ | ✓ | ||||||
John Galvan | USA | ✓ | |||||||
Steve Vargo | USA | ||||||||
Leamon Mabry | USA | ✓ | |||||||
Jarno Theijn | Holland | ✓ | |||||||
Andreas Andreou | Greece | ✓ | ✓ | ||||||
Nathan Shapiro | USA | ||||||||
Malek Baali | England | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Sylvain Grimaux | France | ✓ | ✓ | ||||||
Jason Richey | USA | ||||||||
Henry Fuentes | USA | ✓ | ✓ | ||||||
Kick Verhaegen | Holland | ✓ | ✓ | ||||||
Małgorzata Kurzempa | - | ||||||||
Manfred Van Zadelhoff | Holland | ✓ | ✓ | ||||||
Evelyn Plenter | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Rel Lik Tar | Germany | ✓ | |||||||
Christian Senn | Germany | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | ||||
Frank Heavynger | Germany | ✓ | |||||||
Roland Moeck | Switzerland | ✓ | ✓ | ||||||
Geert Pleijsier | Holland | ||||||||
Tachmina Czajka | Germany | ✓ | |||||||
Chris Caponigro | USA | ||||||||
Alain Carpentier | Canada | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Dariusz Narzynski | England | ||||||||
Jorge Castillo | USA | ✓ | |||||||
Francesco La Rosa | Italy | ✓ | |||||||
Nik Fertig | Germany | ✓ | |||||||
Sebastian Arndt | Germany | ✓ | |||||||
Frank Graziani | Germany | ✓ | |||||||
Monja Meier | Germany | ✓ | |||||||
Aldo Guajardo | Mexico | ||||||||
Emil Eriksen | Norway | ✓ | ✓ | ||||||
Alan Gross | USA | ||||||||
Sascha van Linn | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Dennis Delaware | USA | ||||||||
Alexander Hartmann | Germany | ✓ | ✓ | ||||||
Monica Rudin | Switzerland | ||||||||
Domi Keller | Switzerland | ||||||||
Marcelo Teixeira | Brazil | ✓ | |||||||
Hard Rocker | Switzerland | ✓ | ✓ | ||||||
Thomas Mandilas | USA | ✓ | ✓ | ||||||
Leigh Marsman | Australia | ✓ | ✓ | ||||||
Enzo The Baker | USA | ||||||||
Hansi Hilmer | USA | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Jacob Barnes | USA | ✓ | |||||||
Haatbaard | Holland | ✓ | |||||||
João Nuno Simões | Portugal | ||||||||
Tarja Virmakari | Italy | ||||||||
Martin Rahn | Switzerland | ||||||||
Sabrina Wa | Germany | ||||||||
Ruedi Schorno | Switzerland | ✓ | ✓ | ||||||
Richard Perli | Brazil | ✓ | |||||||
Pee Vee | Switzerland | ||||||||
Martin Zemp | Switzerland | ||||||||
Aldo Guerra | USA | ||||||||
Jukka Kyrö | Finland | ✓ | ✓ | ✓ | |||||
Anniki Vill | Germany | ✓ | |||||||
Shandon Forrester | USA | ||||||||
Andreas Klein | Germany | ||||||||
Leandro LeNom | Brazil | ||||||||
Shawn Fortin | Canada | ||||||||
David Isberg | Sweden | ✓ | ✓ | ||||||
Arcadius667 | Ireland | ||||||||
Björn Österman | Sweden | ||||||||
Pierre Gillenwater | USA | ✓ | |||||||
Juli Anne Martin | USA | ||||||||
James Eric Puckett | USA | ✓ | ✓ | ||||||
Elven Knight | France | ||||||||
Gerhard Schauberger | Switzerland | ||||||||
Roberto Sabbag | Brazil | ||||||||
Mark Gaizley | England | ||||||||
Jowita Kaminska-Peruzzi | Italy | ✓ | |||||||
Simone Peruzzi | Italy | ✓ | |||||||
Fco Topo | Mexico | ||||||||
Larry Curnow Jr. | USA | ✓ | |||||||
Manolis Amolochitis | Greece | ||||||||
Andrea Di Tommaso | Italy | ||||||||
Mohamad Khalid | Singapore | ||||||||
Julia Frummet | Germany | ||||||||
Dave Ingham | England | ||||||||
Laury Vanderloo | Holland | ||||||||
Bonebreaker | Germany | ||||||||
Tino Lia | Switzerland | ||||||||
shrreefe@jorn | Malaysia | ✓ | |||||||
Elliot E Crowe | Scotland | ||||||||
John Claypool | USA | ||||||||
Umnaj Ruangsiri | Thailand | ✓ | |||||||
Patrick Stead | Austrailia | ✓ | |||||||
Andrew Davison | England | ||||||||
Malte 'Cryptikal' Bode | Germany | ||||||||
Tom Belial | USA | ||||||||
Derik Fagone | USA | ||||||||
Michael Hr. Nielsen | Denmark | ||||||||
Mario Mosher | Spain | ||||||||
Simon Witchcult | Germany | ||||||||
David Fuhrman | USA | ||||||||
Tom Paschalis | USA | ✓ | |||||||
Daniel Stevens | Holland | ||||||||
Lee Hutchinson | England | ||||||||
Steve Dickson | England | ||||||||
Dennis Jernberg | Sweden | ||||||||
Wojtek Landryn Galicki | Poland | ||||||||
Daniele Roberto | Italy | ||||||||
Nico Kaulfuß | Germany | ||||||||
Loïc Bailly | France | ||||||||
Riley Strong | Australia | ||||||||
Richard Cabe | USA | ||||||||
Oliver Mousley | England | ||||||||
Rab Kane | Scotland | ||||||||
Stuart McVity | England | ✓ | |||||||
Jase Fox | England | ✓ | |||||||
Chröss Wöchert | Gerrmany | ✓ | |||||||
Ste O'Shea | England | ✓ | |||||||
Frans Koops | Holland | ✓ | |||||||
Kees Schijven | Holland | ✓ | |||||||
Sven Schrøder | Germany | ||||||||
Andrew Raz | USA | ✓ | |||||||
Seraina Pajarola | Switzerland | ||||||||
Mark Schieb | USA | ||||||||
Franck Necrovorator | France | ✓ | |||||||
Andreas Singer | Germany | ||||||||
Boco Jakin | Slovenia | ✓ | |||||||
Tiago Oliveira | Portugal | ||||||||
John Michael Herne | USA | ||||||||
Chris Bennett | USA | ||||||||
Paul Cooper | England | ||||||||
Jos Plenter | Holland | ✓ | |||||||
Martin Wappmann | Germany | ||||||||
Andy Hunter | Germany | ||||||||
Jm L. Awaits | France | ||||||||
Ronald Van De Baan | Holland | ||||||||
Mick Carey | Ireland | ||||||||
Ulli Wirth | Germany | ||||||||
Benoît Vairon | France | ||||||||
Mélanie Sorg | France | ||||||||
Phil Kalinka | France | ||||||||
Leon Moeck | Switzerland | ||||||||
Christin Goretzka | Germany | ||||||||
Thomas Münch | Germany | ||||||||
Riccardo Berti | Italy | ||||||||
Dave Sebastiao | Luxembourg | ||||||||
David Weaving | England | ||||||||
Max Joerg Mahling | Germany | ||||||||
Jeroen Knippers | Holland | ||||||||
Gradus Driessen | Holland | ||||||||
Steve Francis | New Zealand | ||||||||
Gregory Talley | USA | ||||||||
Anthony Maier | Australia | ||||||||
Peter Johannesson | Sweden | ||||||||
Anna Fronhoffs | Germany | ||||||||
Jørgen Garmann | Norway | ||||||||
John Walker | England | ||||||||
Jay Somers | Canada | ||||||||
Chris Brown | Canada | ||||||||
Yorck Segatz | Germany | ||||||||
Thomas Mouttet | Germany | ||||||||
Kevin Vendenborre | Belgium | ||||||||
Daniel Mårc Frost | England | ||||||||
Alexander McDowell | USA | ||||||||
Chase Leclair | Canada | ||||||||
David Turner | England | ||||||||
Nigel Hopkins | England | ||||||||
Murray Wattam | England | ||||||||
Chooch Stanton | USA | ||||||||
Milan Marek | Czech Republic | ||||||||
Carlo Peverelli | Holland | ||||||||
Matt Edmondson | Canada | ||||||||
Jason Corrado | USA | ||||||||
Jason Orsak | USA | ||||||||
Gavin Freeman | England | ||||||||
Cristian Andreoli | Italy | ||||||||
Sodom Story | USA | ||||||||
Tommy Borgersen | Norway | ||||||||
Darren Jones | England | ||||||||
Christer Petersson Strömsted | Sweden | ||||||||
Charlie Dreier | Sweden | ||||||||
Darren Ferrow | England | ||||||||
Alessandra Marocchi | Italy | ||||||||
Eoin Wrathchild O Connor | Ireland | ||||||||
Ireland | |||||||||
Marc Hintze | Germany | ||||||||
Stephanie Hel Sørensen | France | ||||||||
Jinn Quek | Singapore | ||||||||
Brendan Souza | USA | ||||||||
Warren Pike | England | ||||||||
Tony Bettenhausen | USA | ||||||||
Tiimo Kädet | USA | ||||||||
Xesus Garcia | USA | ||||||||
Michael Ronzheimer | Germany | ||||||||
Taylor Pearn | England | ||||||||
George Zacharopoulos | Greece | ||||||||
Manuel "Moe" Nachtweih | Germany | ||||||||
Andras Necropest | Germany | ||||||||
Marius Kopp | Germany | ||||||||
Sven Stebler | Switzerland | ||||||||
Jeff Rachar | Canada | ||||||||
Kari A. Kilgast | Finland | ||||||||
Brian Mear | England | ||||||||
Rob Barbour | Scotland | ||||||||
Lisa Ferrow | England | ||||||||
Sevan Ohanyan | Germany | ||||||||
Siegfried Hahn | Germany | ||||||||
Stian Hiller | Germany | ||||||||
Jason DeWolfe Barton | USA | ||||||||
Stian Smørholm | Norway | ||||||||
Vik Audenaert | Belgium | ||||||||
Patrick Meuris | Belgium | ||||||||
Spike Meulders | Belgium |